banner54

Şok fotoğraf! İsveçli genç kızın başına şişe vurdu
 İsveç'in Malmö şehrindeki gece kulübünde bir genç kız, cinsel saldırıya maruz kaldıktan ve adamı ittikten sonra yumruk yediğini ve kafasına saldırgan tarafından şişeyle vurulduğunu belirtti.  
 
19 yaşındaki Sophie Johansson, İsveç medyasına adamla daha önce hiç tanışmadığını, ve kendisini taciz ettiğini kaydetti. 

Sophie, adamı buna son vermesi için ittiğini, adamın da buna karşılık olarak kendisine yumruk atıp kafasına şişeyle vurduğunu belirtti. 

 Saldırıdan sonra yüzü gözü kanlar içinde kalan genç kızın fotoğrafı geçtiğimiz hafta sonu sosyal medyada şok etkisi yarattı.
 
Genç kız "Ben yüzümden dökülenin şişenin içindeki  sıvı olduğunu düşündüm, ama arkadaşım dökülenin kan olduğunu söyledi. Şoke oldum" dedi.
 

Johansson acilen hastaneye kaldırıldı. Başında dikilmesi gereken birkaç kesik oluşmuştu. Polis raporunda da ağır saldırı ve bedensel hasarın olduğu belirtildi. 
 
Malmo polisi, delil yetersizliğinden dolayı soruşturmayı bıraktı. Polis şimdi davayı tekrar açabilmek için tanıklara çağrıda bulunuyor.
 
Malmo Polis sözcüsü Nils Norling, "Birinin olayla ilgili herhangi bir şey gördüğünü umut ediyoruz. Eğer öyleyse soruşturmayı tekrar açacağız" diye konuştu. 

banner8
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner6

banner4