banner180

Norveç'te dairesinde ölen adamın cesedi 10 yıl sonra bulundu

Norveç'te dairesinde ölen adamın cesedi 10 yıl sonra bulundu, komşuları yakınları merak etmedi Norveç'in başkenti Oslo'da bir daireden, öldüğü 10 yıl fark edilmemiş olan bir kişiye ait ceset çıktı.

Norveç'te dairesinde ölen adamın cesedi 10 yıl sonra bulundu

Avrupa'nın en büyük sorunlarından biri yalnız yaşamak olurken, evinde ölen bir çok kişinin yıllarca fark edilmediği ortaya çıkıyor.

Dünyanın en refah ülkelerinden biri olan Norveç'te 60 yaşlarında bir kişinin evinde 10 yıl sonra ölüsü bulundu. 

Norveç devlet televizyonu NRK, adamın normal bir şekilde evinde öldüğünü belirtirken, komşularının sözkonusu kişinin taşındığını düşündüklerini  yakınlarının arayıp sormadığını kaydetti.
Oslo Emniyet Müdürlüğünden Grete Lien Metlid, cesedin uzun süre fark edilememesi tuhaf ve anlam vermek zor. Kişinin 2011 yılında öldüğünü tahmin ediyoruz, en son 2011 yılına ait süt kutuları ve yiyecek ambalajlar var'' ifadelerini kullandı.

Norveç medyasında yer alan haberlere göre, sözkonusu kişinin faturalarını otomatik ödeme ile ödeniyordu. Evine herhangi bir borç veya haciz gelmedi. Bu yüzden herhangi bir sebeple kapısını çalan olmadı ve ortalıkta görünmediği veya ölüp ölmediği fark edilmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6