banner180

Müziğiniz bol olsun!

E-ticaret platformu n11.com, müzik sektöründe olan ya da müziği bir şekilde hayatında hissetmek isteyen kullanıcısına en iyi hizmeti sunabilmek için a’dan z’ye tüm müzik aletlerini bir araya getirdi. n11.com’un buram buram müzik kokan kategorisi, gitarlardan vurmalı çalgılara, yaylıdan telli çalgılara, piyanodan nefesli çalgılara kadar tüm enstrümanlarla ruhları besliyor.

Müziğiniz bol olsun! 

E-ticaret platformu n11.com, müziğe yeni başlayan müzisyen adaylarına ve bu işi profesyonel düzeyde icra eden müzisyenlere hitap eden tüm enstrümanları aynı çatı altında topladı. Her marka ve modeli bünyesinde barındırmayı hedefleyerek müzik severlerin ihtiyaçlarını karşılayan n11.com’un Müzik kategorisinde enstrümanların yanı sıra yerli ve yabancı albümler, plaklar, aksesuarlar, kulaklık ve mikserler de yer alıyor.

 

Telli çalgı çeşitlerinden en yaygın olanı gitarlar, klasik, elektro gitar, akustik ve basgitar seçenekleriyle n11.com’da her tarz müzik zevkine hitap ediyor. Bilinen en eski vurmalı çalgılardan davulların modernize edilmiş halleri dijital ve bateri davullar, mükemmel müzik yaratmak için tüm setiyle birlikte satışa sunuluyor. Müzik aletleri arasında en çok çeşidi bulunan nefesli çalgılar, ney, tuba, suzafon, yan flüt, pikolo, trompet, trombon, korno, mızıka, obua, korno ve melodika gibi çeşitleriyle satışa sunuluyor. Elektro yaylı, keman, kontrbas, viyola ve çello gibi yaylı çalgılar, tuşlu müzik aletleri arasında yer alan piyano ve klavyeler, Türk halk müziğinin demirbaşları saz ve bağlamalar ve daha birçok müzik enstrüman ve aksesuarı n11.com’da tüm müzikseverleri bekliyor.

 

Keşfedilecek ne varsa blog11’de

 

Moda, güzellik, dekorasyon, anne-çocuk, yaşam-tatil, fitness-outdoor, teknoloji ve otomobile dair keşfedilecek ne varsa blog11’de keşfedilmeyi bekliyor. blog11, düzenli güncellenen kategori haberleri ile sezon giyim trendlerinden, makyajda en son ürünlere, ev dekorasyonu tüyolarından gidilebilecek tatil noktalarına kadar birçok konuda yaşamın nabzını tutuyor. ( http://blog.n11.com/ )

 

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6