Marmaris Bisiklet Yolu İsveç'te Tanıtılacak...

Marmaris Belediyesi tarafından ilçede hayata geçirilen bisiklet yollarının tanıtımı dünyaca ünlü turizm seyahat acentası Thomas Cook tarafından İsveç'te tanıtılacak.

Marmaris Bisiklet Yolu İsveç'te Tanıtılacak...
 Seyahat firması Marmaris Bisiklet yollarını ilk olarak İsveç’te tanıtacak. Tanıtım çalışması diğer İskandinav ülkelerinde de gerçekleşecek.
Marmaris Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt, konuyla ilgili açıklama yaptı. Kirt, “Dünyaca ünlü Thomas Cook firması İskandinav Bölgesi’nde Marmaris bisiklet rotalarını tanıtım kataloğuna aldı. Bu milyonlarca insana bu firma sayesinde ulaşmamız demek. İlk olarak İsveç’te tanıtılmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde Norveç, Danimarka ve Finlandiya’da da tanıtım yapılacağına inanıyoruz. Bu bizim ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor. Marmaris’te bisiklet turizmine yaptığımız yatırımın olumlu sonuçlarını önümüzdeki birkaç yıl içinde fazlasıyla alacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Yılın bisiklet rotalarına aday gösterildi

Bisiklet yollarıyla ilgili bir önemli gelişme de Hollanda’da yaşandı. Marmaris Bisiklet yollarının Hollanda’da yılın bisiklet rotalarına aday gösterildiği açıklandı. 9-13 Ocak tarihlerinde Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenecek Hollanda Bisiklet ve Yürüyüş fuarına kapsamında düzenlenen yarışma için adaylıkla ilgili dosyanın teslim edilmesi ve görüşmelerin yapılması amacıyla Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt önümüzdeki günlerde Utrecht’e gidecek.
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
yeliz tunc
yeliz tunc - 5 yıl Önce

Marmariste bisiklet yolunun düşünülmesi çok güzel olmuş fakat en büyük düşüncesizlik tüm bisiklet yol boyunca, baştan aşağı, kırmızı ışıklarla şerit halinde düzensiz bir şekilde yanıp sönmesi. Sabit bir şekilde sadece loş ışık vermiş olsaydı gerçekten süper düşünülmüş derdim fakat burda hiçmi nörolojik hastalığı olanları düşünen olmamış? Bilmiyormusunuz böyle bir durum epilepsiyi tetikler örneğin? Hatta bisiklet ve araç kullanan kişiyide olumsuz etkiler? Belliki sağlık yönünden bakılmamış olaya. Tavsiyem ışıklar sorununun çözülmesi, aksi taktirde bu yazdıklarımı ne yazıkki ilerde avrupa medyasında okursunuz gibime geliyor, benden uyarması güzel Marmarisi...

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6