İsveç'te, kendisine kurşun yağdıran adamdan şikayetçi olmadı

İsveç'te tartışma sonrasında yaşanan kavga ve daha sonrasında silahlı saldırıya dönüşen kavga'da yara alan genç kendisine kurşun sıkan arkadaşından şikayetçi olmadı.

İsveç'te, kendisine kurşun yağdıran adamdan şikayetçi olmadı

İsveç'in Göteborg şehrinde gençler arasında yaşanan tartışma bir süre sonra kavgaya gönüştü. Yaşanan kavga sonrasında dayak yiyen bir genç elinde silahla kendisine yumruk atan genci vurmak için geri geldiği belirtildi.

Elinde silahla gelen kişiyi fark eden 22 yaşındaki genç kaçmaya başladı. Arkadan ateş eden zanlı genci kolundan vurarak yaraladı. Çevredekilerin olayı polise bildirmesiyle polis gelmeden saldırgan kayıplara karışırken, kolundan aldığı yara sonrasında genç adam hastaneye kaldırıldı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, kavga eden ve sonradan silahlı saldırıya uğrayan gencin saldırganla arkadaş olduğu ve arkadaşından şikayetçi olmadığını söyledi. Aralarında şakalaşmalar ve tartışmalar hep olduğunu ancak kendisine kurşun sıkmasını anlamakta zorluk çektiğini, muhtemelen çok sinirlenmiştir. Siniri geçince yine barışırız biz arkadaşız dediği öğrenildi.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6