banner198
banner180

İsveçli genç kızın katili kim?

İsveç'in başkenti Stockholm bölgesinde bulunan Upplands Väsby cinayetinin üzerinden bunca zaman geçmesine rağmen henüz hiç bir ipucu yok.

İsveçli genç kızın katili kim?

İsveç'in Upplands Väsby bölgesinde bulunan Runby spor parkurunda spor yapmak için çıkan ve bir daha dönemeyen genç kızın öldürülerek yol kenarına atıldığı günden bu yana yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen polisin soruşturmada aydınlatabildiği henüz hiç birşeyin olmaması bölgedeki insanların tepkisine neden oldu.

Genç kızın katledilmesiyle birlikte başlatılan soruşturma kapsamında cinayeti aydınlatmaya çalışan ekibin cinayete dair her türlü ipucunu değerlendirdikleri ancak bunlara rağmen hala bir sonuca varamaması endişeleri beraberinde getirdi.

Edinilen son bilgilere göre, polis fotoğraf inceleme uzmanlarına çağrıda bulunarak hem genç kızın sosyal medya çevresini, hem de genç kızın ölü bedenine dair resimlerin incelenerek bir yol çizilmesi bekleniyor.

Kör düğüm olan Lisa Holm cinayetinden sonra Upplands Väsby cinayetininde böyle bir hal alması özellikle kadınlarda korku ve endişe yarattığı belitiliyor.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2015, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6