banner180

İsveçli eski Belediye Başkanı çöpçü oldu

İsveç’te eksi Belediye Başkanı Ann-Sofie Hermansson, siyasi kariyerini sonlandırmasının ardından yeni bir alana geçerek atık toplama şirketi Renova'nın çöp kamyonlarını kullanmaya başladı.

İsveçli eski Belediye Başkanı çöpçü oldu


İsveç’in en büyük ikinci şehri Göteborg'de eski Belediye Başkanı Ann-Sofie Hermansson siyaseti bırakmasının ardından farklı bir alanı tercih etti.

Kariyerinde başarılı şirketlere danışmanlık yapan meslektaşlarının aksine Hermansson, geçtiğimiz günlerde bir çöp aracını park ederken görüntülendi. ​Hermansson, atık toplama şirketi Renova'nın çöp kamyonlarını sürüyor.

2018'DE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTI
2018 yılına kadar Gothenburg Belediye Başkanlığı görevini yürüten 56 yaşındaki Hermansson genç yaşında babasının öğüdüyle aldığı geniş ticari araç ehliyetini seçtiği yeni yolda kullanıyor.

"KİRAMI ÖDEMEM LAZIM"
“İnsanlar bazen bana burada ne işim olduğunu soruyor ama bu benim için iyi bir çözüm. Kiramı ödemem lazım" diyen Hermansson, günün sonunda epey yorgun olduğunu buna rağmen ama işini sevdiğini ve geceleri rahat uyuduğunu dile getirdi.

İsveç’te eski belediye başkanı çöpçü oldu #2

"EN AZINDAN KİMSE BENİ ÜZMÜYOR"
Siyasi hayatının oldukça yoğun geçtiğini sözlerine ekleyen Hermansson, “En azından kimse beni üzmüyor” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6