banner180

İsveç'te sapık doktor dehşeti!

İsveç'te bir doktorun kaçırıp sığınağa hapsettiği kadın kurtarıldı. Sapık doktor öz kızını 24 yıl boyunca hapsederek tecavüz eden ve ondan 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl’e benzetildi

İsveç'te sapık doktor dehşeti!
Polis, adamı 5 yılda hazırladığı sığınakta yakaladıktan sonra yaptığı aramada 2 lastik maske ele geçirdi. Adamın maskeleri yolda yakalanmamak için kullandığı belirlendi. Savcılığın yaptığı çalışmada, adamın kadını yıllarca hapsetmeyi planladığı ortaya çıktı.

Yetkililer, ismi açıklanmayan kadının güvende olduğunu belirtti. Yaşanan olayın ardından sapık doktor, Avusturya’da öz kızını 24 yıl boyunca hapsederek tecavüz eden ve ondan 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl’e benzetildi.


 İsveçli 38 yaşındaki bir doktor, içinde uyku ilacı bulunan çikolataya batırılmış çileklerle uyuttuğu bir kadını Stockholm kentinden yaklaşık 570 kilometre uzaklıktaki Kristianstad kentine götürerek hazırladığı sığınakta hapsetti.
1
8
2
8

Polis, adamı 5 yılda hazırladığı sığınakta yakaladıktan sonra yaptığı aramada 2 lastik maske ele geçirdi. 

3
8

Adamın maskeleri yolda yakalanmamak için kullandığı belirlendi. Savcılığın yaptığı çalışmada, adamın kadını yıllarca hapsetmeyi planladığı ortaya çıktı.

4
8

Yetkililer, ismi açıklanmayan kadının güvende olduğunu belirtti. 

HABERTURK


Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6