banner85
banner74

İsveç'te çocukları elinden alınan ailenin görüntüleri yürekleri sızlattı

banner54

İsveç'in Varberg yakınlarındaki Ullared yerleşim biriminde kalan bir sığınmacı ailenin çocuklarının elinden alınmasının görüntüleri vicdanları sızlattı.

banner84
Suriyeli olduğu belirtilen ailenin çocukları alınırken sosyal medyada yayımlanan görüntüler büyük tepkiye neden oldu. 
İsveçgündemi'ne açıklama yapan Ullared polisi yetkilileri, ailenin çocuklara şiddet yaptığı yönünde Sosyal Daire'den gelen istek doğrultusunda çocukları aileden aldıklarını söyledi.

Komşuların şikayeti üzerine çocuklara şiddet uygulandığı ve çocukların vücudunda izler bulunmasından dolayı Sosyal Daire tarafından çocuklara el konulduğu bildirildi. 

YUNANİSTAN'DA ÇOCUKLAR İŞKENCE GÖRDÜ İDDİASI

Ailenin bir Arap televizyon kanalına yaptığı açıklamada, iki hafta içinde dört çocuğunun elinden alındığını söyledi. Yunanistan'dan zorlu bir yolculuktan gelerek İsveç'e iltica ettiklerini kaydeden aile, iltica ettikten sonra polise verdikleri ifade de, çocukların Yunanistan'da çok işkence gördüğünü zorluk çektiklerini belirttiklerini ve bu yüzden çocukların elinden alındığını iddia etti. 

Videoyu izlemek için tıklayın!
https://www.isvecgundemi.com/isvec-te-cocuklari-elinden-alinan-ailenin-goruntuleri-yurekleri-sizlatti-video,1048.html
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 23:15
banner8
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan
Kenan - 13 ay Önce

Dünyada en fazla öz çocuklarına tecavüz eden halk isveç halkıdır hangi çocuk haklarından bas ediyorlar 5 aileden biri aile içinde ve öz çocuklarına tecavüz eden millet isveç milletidir Nalet olsun.

SIRADAKİ HABER

banner4