banner114

İsveç'te Cihanbeyli kardeşler sağlık çalışanlarına moral verdi

İsveç'in başkenti Stockholm'de Zeki ve Talat Karanfil kardeşler koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına ikramlarda bulundu.

İsveç'te Cihanbeyli kardeşler sağlık çalışanlarına moral verdi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede, zaman kavramı gözetmeksizin görev yapan sağlık çalışanlarına İsveç genelinde gurbetçilerin desteği sürüyor.

Lundagrillen ismi ils pizza restoran çalıştıran Zeki ve Talat Karanfil kardeşler, koronovirüsle mücadele eden sağlık çalışanlarına pizza, yemek ve içecek ikram etti.

Güzel jest karşısında hatıra fotoğrafı çektiren sağlık çalışanları gurbetçi girişimci iki kardeşe teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 21:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne önemi var
Ne önemi var - 2 ay Önce

Gönlü bol milletiz vesselam. İçimizden biri halk sağlığında epidermiyolog olsaydı çoktan karantinadaydı ülke. Vicdan taşıyor, Allah’tanda korkuyorsan, her ölümün sorumluluğunu üzerinde hissedersin. Milletin sığırı besiden gelirken, senin sığır besiye gidiyorsa oturup şapkayı şöyle bir öne alıp düşünmek gerekir...
Gördüğünüz gibi arkadaşlar,güzel yürekli cömert insanlarımıza teşekkür edecekken konu dönüp dolaşıyor yine aynı yere geliyor.
Size naçizane tavsiyemdir. Kendi kişisel önlemlerinizi alın. 1-2 metre mesafe muhabbetine itibar etmeyin. Utanmayın maske takın. Yoğun bakımlar neredeyse full. Buda önümüzdeki hafta çok fazla ölüm göreceğimizin habercisi. Stockholm belki karantinaya alınabilir ama bu kafa yapısı başta olunca okulları tekrar açmasından korkuyorum. Unutmayalımki normal şartlar altında acilde 6-10 saat beklediğimiz günleri hatırlarsak, bu yoğunlukta son nefesimiz bile duyulmayabilir.

SIRADAKİ HABER

banner6