banner198

İsveç'te 16 yaşındaki kızın kollarını ve bacaklarını kesene 6 ay ceza!

Bu gerçekten çok korkunç bir iddia ve bu korkunç iddiayı ortaya atan, konuşan İsveçli bir savcıdan başka hiç kimse değil.

İsveç'te 16 yaşındaki kızın kollarını ve bacaklarını kesene 6 ay ceza!

İsveç'te fuhuş başta olmak üzere birçok alanda yasal düzenleme ve caydıcılığın olması için cezaların arttırılması gerektiğini belirten savcı RAW, 16 yaşındaki kızın kollarını ve bacaklarını kesti ve hatta yaşlı erkeklerde şiddet ve aşağılayıcı fuhuş ticareti yaptı.

40 yaşındaki bir kişinin çeşitli zamanlarda 6 kıza tecavüz ettiği bunlardan bir çocuğuna şiddet uyguladığı ve hatta birinin kolunu ve bacaklarını kesip attığı kimse tarafından pek bilinen birşey değil ancak tüm bu suçlamalarla yargılanan zanlının sadece 6 ay ceza alarak sıyrıldığını dile getiren savcı temyiz mahkemesine gönderilen dosyanında onaylanabileceği endişesi taşıdığını belirtti.

Çocuklara karşı cinsel istismarın azaltılması, tecavüz ve şiddet olaylarına karşı caydırıcı cezaların gelmesi gerektiğini savunan RAW, böyle devam ederse zorla fuhuş yaptırma, tecavüz ve öldürme olaylarının çok daha dramatik sonuçlar doğurabileceğine dikkat çekti!

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6