banner114

İsveç Skogås'ta kaybolan 27 yaşındaki kızı arıyor

banner54

En son başkent Stockholm'ün güneyindeki Skogås'un Drevviken semtinde 21 Nisan akşamı görülen 27 yaşındaki genç kızdan bir daha haber alınmadığı belirtildi.

İsveç Skogås'ta kaybolan 27 yaşındaki kızı arıyor

21 Nisan salı günü kaybolan Sandra'nın bulunması için, polis, kayıp kızın akrabaları ve FIKK arıyor.

En son salı akşamı Stockholm'ün güneyindeki Skogås'un Drevviken'de çevresinde iki arkadaşı ile birlikte yürüyüşe çıktıktan sonra tekrar kendisinden haber alınamayan genç kızın bulunması için arama çalışmalar devam ediyor.

Birlikte yürüyüşe çıktığı arkadaşları dönüşte kendisinin akrabalarını ziyaret edeceğini belirterek, ayrıldığını söyledi.

Kızından haber alamayan ve kendisine ulaşamayan baba Rasmus, bir sonraki gün durumu polise bildirdi. Helikopter destekli aramalar başlatıldı. Gerek havadan, gerekse yerden arama köpeklerininde katıldığı aramalar yapıldı.

Edinilen bilgilere göre, kayıp kızın her hangi bir izine rastlanmadı.

Üzgün olan baba, aklıma gelebilecek tüm arkadaşlarını aradım ama hiç kimsenin haberi olmadığını belirtti.

Stockholm bölge polisi Mats Eriksson, şu anda her hangi bir suçtan şüphelenmediklerini ancak genç kızın bulunması için kapsamlı aramalara devam ettiklerini söyledi.

Polis insanlardan yardım istedi. 

Polis kaybolan kızı görenlerin 114 14 nolu telefondan polise bilgi vermesini isterken, genç kızın fotoğraflarını paylaştı.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner6