İsveç Gündemi WhatsApp hattı aktif edildi

İsveç'in Türkçe en büyük haber sitesi İsveç Gündemi İsveç başta olmak üzere İskandinavya ve Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın çevrelerinde olan bitenleri bize ileterek haber oluşturmalarına katkı sağlamak üzere oluşturulmuştur.

İsveç Gündemi WhatsApp hattı aktif edildi

İsveç'in Türkçe haber sitesi İsveç Gündemi bir yaşını geride bırakırken, milyonlarca sayfa görüntülemesi ve bir yıl içinde milyonlarca giriş alan İsveç Gündemi, okurlarımızın beğenisini kazanarak başta İsveç olmak üzere, Avrupa'da Türkçe yayın yapan tüm haber sitelerinden daha çok takip edilerek bu alanda en çok takip edilen site olmuştur.

Okurlarımızın bundan sonra daha çok haber okumaları için siz değerli okurlarımızın haber değeri taşıdığını düşündüğü olayları resim ve video şeklinde çekerek olaylar hakkında bilgileri tarafımıza iletip bu anlamda bize yardımcı olmanızı bekliyoruz.

Haberi ve görselleri gönderen takipçimizin istemesi halinde Adı soyadıyla haber eklenecektir. Adının gizli kalmasını istemesi halinde gizlilik kuralları çerçevesinde bilgileri gizlenecektir.

Bize WhatsApp hattımız olan +90 532 168 57 54 numaralı telefondan bilgi iletebiliriniz.

Bizi rehberinize ekleyin...
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6