Göteborg'da bir evde günlerdir süren partide, mutfak tezgahı altında ceset bulundu

banner54

Göteborg'daki bir apartman dairesinde günlerce sürdüğü iddia edilen bir partide şikayet üzerine gelen polis mutfak tezgahı altında ceset buldu.

Göteborg'da bir evde günlerdir süren partide, mutfak tezgahı altında ceset bulundu

Edinilen bilgilere göre, gece saatlerinde apartman sakinleri daireden çıkan seslerden rahatsız olması üzerine polise şikayette bulundu.

Şikayet üzerine daireye gelen polis evde üç kişiyi tespit etti. Evde bulunanlar birkaç gündür parti yaptıklarını belirttikleri söylenirken, polis evde yaptığı aramada mutfak tezgahının aldında bir ceset buldu.

Polis olayla ilgili ilk değerlendirmesinde, ölü bulunan şahsın bir kaç gün önce öldüğü şüphesi üzerinde duruyor. Ancak kişinin ne zaman ve nasıl öldüğüne dair bir bilgi verilmedi.

Bölge polisi basın sözcüsü Stefan Gustavsson, "Kişi, alarmın alınmasından bir süre önce ölmüştür" ifadeleri kullanarak, adli tıp doktorunun değerlendirmesi sonucunda asıl ölüm sebebinin anlaşılacağını belirtti.

Polis, şu anda adamın ölüm nedenini belirleyemedikleri için daireyi kordon altına aldı. Olay cinayet veya adam öldürme olarak soruşturuluyor. Edinilen bilgilere göre apartmandaki tüm insanlar sorguya çekildi ve ardından serbest bırakıldı.

Soruşturma devam ediyor.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2021, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6