Amine Gülşe ve Mesut Özil’den İsveç'te sürpriz düğün kararı!

Oyuncu Amine Gülşe ile Arsenal’de oynayan Mesut Özil’in Almanya, İsveç ve Türkiye’de üç ayrı düğün yapacağı ortaya çıktı.

Amine Gülşe ve Mesut Özil’den İsveç'te sürpriz düğün kararı!

Yakın bir tarihte evlenecek olan Özil ve Gülşe, 1 milyon liraya malolacak düğünün, Mesut Özil’in doğup büyüdüğü Almanya, Amine Gülşe’nin dünyaya geldiği İsveç ve akrabalarının yaşadığı Türkiye’de yapılacağı öğrenildi

Posta Gazetesi’nin haberine göre; 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile İngiltere-Arsenal’de oynayan Mesut Özil 2017’de nişanlanmıştı. Yakın bir zamanda dünya evine girmeyi planlayan çift, Almanya, İsveç ve Türkiye’de düğün yapacak.


3 ÜLKEDE 1 MİLYONLUK DÜĞÜN YAPACAKLAR
1 milyon liraya mal olacak düğünler, Mesut Özil’in doğup büyüdüğü Almanya, Amine Gülşe’nin dünyaya geldiği İsveç ve akrabalarının yaşadığı Türkiye’de yapılacak.


EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALAMAYACAKLAR
İlişkilerini basın önünde yaşamayan ünlü çift, düğün için evlilik sözleşmesi imzalamayacaklar.


“TÜRK ADETLERİNE GÖRE YETİŞTİM AMİNE, BUNU BİLİYOR”
Amine Gülşe evlenince oyunculuğa devam edecek. Ancak yeni kurallar getirdi. Senaryoyu eşi Mesut Özil’e de gösterecek. Öpüşme sahnelerini ise kabul etmeyecek. Mesut Özil bir röportajında şu açıklamayı yapmıştı: “Almanya’da doğup büyüdüm. Ama Türk örf ve adetlerine göre yetiştirildim. Amine bunu gayet iyi biliyor.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet  çoban
mehmet çoban - 1 yıl Önce

çok yakışıyosunuz

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6