Gurbetçiye yakışmadı! Engelli yerine aracını park edip polise çıkıştı!

Adapazarı Yenikent Devlet Hastanesi acili servis önündeki engelli park yerine aracını park eden bir gurbetçi, kendisini uyaran polislere çıkıştı. Kural tanımaz gurbetçinin bu çıkışına şaşıran hastane polisi trafik ekiplerini olay yerine çağırdı.

Gurbetçiye yakışmadı! Engelli yerine aracını park edip polise çıkıştı!

Olay Adapazarı Yenikent Devlet Hastanesi Acil Servis önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre akrabasını hastane aciline getiren bir gurbetçi, aracını acil servis önündeki engelliler için ayrılmış olan bölüme  park etti.

O sırada hastane polisi park edilen yerin engelli araç park yeri olduğunu belirterek gurbetçiyi uyardı.

Uyarılara kulak asmayan gurbetçi aracını engelli park yerinden çekmedi.

Bunun üzerine hastane polisi aracın fotoğrafını çekmek istedi. Aracının fotoğrafını çekilmesine kızan ismi öğrenilemeyen gurbetçi, hastane polisine tepki gösterdi.

Sizi şikayet edeceğim diyerek polise kızan gurbetçi aracını çekmemeye devam edince hastane polisi olay yerine trafik ekiplerini istedi.

Olay yerine gelen trafik ekipleri 'Bu ülkenin kurallarına riayet edeceksin diyerek' gurbetçi gence cezai işlem uyguladı. Gurbetçi genç Türkçesinin iyi olmadığını dile getirerek polis ekiplerine kendisini ifade edemediğini söyledi.

Kesilen cezaya itiraz etmeyen gurbetçi olayı daha fazla büyütmeyerek hastasını aldıktan sonra hastaneden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2022, 10:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 gün Önce

Geldiyi ülkede öyle birşey yapamadığı için Türkiye 'de ise kendilerini bir haltmış gibi hava atıyorlar. Ben kendim bir gurbetçi olarak onları öyle görünce kendim utanıyorum.. Bazen Türkiye'dekilerin çıkışmasına hak vermiyor da deyilim.. Başka ülkede yapamadıklarını kendi ülkende de yap taktir al..

SIRADAKİ HABER

banner4

banner6