FETÖ/PYD/PKK siber teröristleri İsveç Gündemi'ni hedef aldı

İsveç başta olmak üzere, Türkiye, AB ve Dünya gündemini önemli ölçüde takip ederek, önemli gelişmeleri okuyucularına sunan İsveç Gündemi internet haber platformumuz son 10 gündür terör gruplarının siber kanatları tarafından sürekli saldırı altındadır.

Ülkemizde geri bıraktığımız 2016 yılı içinde ve henüz yeni yılın ilk saatlerinde de yaşadığımız acı terör eylemlerinde verdiğimiz şehitlerimizi, kaybettiğimiz insanlarımızı rahmetle anıyor, ülkemize/milletimize başsağlığı, yaralı ve gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Bu vesileyle terörü lanetleyerek kınıyoruz...

Terör asla kazanamayacaktır!

Onurlu bir milletin diz çökeceği tek makam Allah'ın huzurudur.

Teröre boyun eğmeyen milletin bir parçası olmakla ülkemizin ve milletimizin verdiği mücadelenin sonuna kadar yanındayız.

Yaklaşık on gündür yoğun saldırılara maruz kalan İsveç Gündemi, yapılan saldırıları önemli ölçüde önlemiş ve bertaraf etmiştir.

FETÖ/PYD/PKK mensupları oldukları düşünülen yurtdışı kaynaklı saldırılara karşı 7/24 koruma ekibimizin verdiği mücadele sonucunda çok şükür sitemiz her hangi bir kayıp yaşamadan korunmuştur.

Siber teröristlerin amaçlarına ulaşmasını engellemede emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik eder, bundan sonra da olacak olası saldırıları önleme konusunda başarılı olmalarını temenni ederiz.

Ülkesini seven ve milletinin yanında yer almaktan kıvanç duyan Türkiye ve İsveç arasında basın yayın aracılığı ile gönül köprüsü kurarak dünya da olan biteni kendi dilimizde insanlarımıza ulaştırmamızın birilerini rahatsız etmesini gayet normal görüyor ve bu duruşumuzu son nefesimize kadar sürdüreceğimizi siz aziz milletimize onurla duyuruyoruz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 6 yıl Önce

Başarılarınızın devamını dilerim. Bu hainler Sadece türkiyedekileri degil gurbetcileride rahat bırakmıyorlar demekki. Fetöcüler pkklılar ve işidciler hepsinin amacı aynı güzel vatanımızı yaşanmaz hale getirmek.

burhan aslan
burhan aslan - 6 yıl Önce

Allah razi olsun sizden

banner194

banner6