banner114

Yurtdışından Türkiye'ye güvenle ve hızla para gönderin

banner54

Yurtdışından Türkiye’ye en hızlı para transferi nasıl yapabileceğinizi bu yazımızda inceleyeceğiz.

Yurtdışından Türkiye'ye güvenle ve hızla para gönderin

Dijitalleşen dünyada hızlı para transferi için birçok yol ve metot bulunuyor. Ancak bunu güvenli ve doğru araçlarla yapmak her zaman mümkün olmayabiliyor.

İsveç'te yaşayan ve Türkiye başta olmak üzere, birçok ülkeye hızlı ve düşük maliyetle para göndermek isteyenler için önemli bir kolaylık olan Transfer Galaxy, hem para gönderme maliyetini düşük tutuyor, hem de saniyeler içinde parayı göndermek istediğiniz yakınınıza ulaştırıyor.

Transfer Galaxy, kullanım kolaylığı ve komisyon avantajı ile acil para gönderimlerinize en pratik ve hızlı olanağı sağlıyor. 

Transfer Galaxy ile yapacağınız işlem birkaç saniye içerisinde sonuçlanıyor.

Para göndermenin hızlı yolu

Dakikalar içinde hesap oluşturabilir,hafta sonu bile para gönderebilirsiniz.

Düşük ücret var, gizli masraf yok

Ne görüyorsanız o. Komisyon tutarı, göndermek istediğiniz para miktarına göre değişiklik göstermez.

Transfer Galaxy'nin en önemli avantajlarından biri de Türkçe olması. Gerek işlem yaparken, gerekse sonraki takip sürecinde tüm işlemlerinizi Türkçe olarak yapabiliyorsunuz.

Transfer Galaxy artık Türkçe

The Financial Times tarafından 2020’de yakından takip edilmesi gereken en başarılı İsveç start-uplarından biri olarak adlandırılan Transfer Galaxy, hizmetlerine Türkçe olarak hız katmaya devam ediyor. Gurbette yaşayanların, memleketteki sevdiklerine daha kolay para göndermesi için yine göçmenler tarafından kurulan Transfer Galaxy, özellikle pandemi sürecinde evden çıkmadan, güvenle para gönderme ihtiyacını karşılamak amacıyla, hizmetlerine Türkçe seçeneğini de ekledi.

Transfer Galaxy’nin hikayesi, 2014’te memleketindeki kuzeninin okul masraflarına katkıda bulunmak için bir acentede sıra bekleyen Transfer Galaxy kurucusu ve arkadaşlarının sıra beklemekten ve evrak doldurmaktan sıkılmasıyla başlar. Uluslararası para transferlerinin dijitalleştirilebileceğine dair kesin inançlarıyla Örebro’daTransfer Galaxy’yi kurduktan hemen sonra, birçok ödül ve başarıya imza atan kurucular, İsveçli yatırım firmaları olan BackingMinds ve Alfvén&Didrikson'dan aldığı büyüme fonuyla birçok ülkeye servis açar.

Şirkette 17’den fazla farklı dil konuşuluyor

Hâlihazırda 23 ülkeye servisi olan ve sürekli bir yenisini daha ekleyen Transfer Galaxy’nin en güçlü hizmetlerinden biri de Türkiye.  Para, gönderildikten saniyeler sonra herhangi bir PTT şubesinden veya binlerce anlaşmalı hizmet noktasından teslim alınabiliyor. Uygulamasını ve internet sitesini Türkçe kullanabilme kolaylığının yanısıra, herhangi bir sorun olması durumunda, müşterileriyle birebir ilgilenen Türkçe müşteri hizmetleri de bulunmakta.

Hizmetlerinin en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de yalnızca BankID kullanarak kolayca dakikalar içinde hesap oluşturabilmek. Birçok para transfer firmasının aksine Transfer Galaxy’de kaydolmak için uzun evraklar doldurulmasına gerek yok.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 20:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Atıl
Ali Atıl - 1 ay Önce

fazla para varsa banada yollayın para göndereni gardaşım yerine koyarım...

SIRADAKİ HABER

banner4

banner6