Türkiye'nin markası DVT DEVOTRANS, Dünyanın en büyük fuarında olacak

Yerli üretimin önemli bir parçası olan DVT DEVOTRANS, ileri teknolojilerle donatılmış modern test cihazlarıyla sektörün 1 numaralı fuarında yerini alacak.

Türkiye'nin markası DVT DEVOTRANS, Dünyanın en büyük fuarında olacak

Plastik ve kauçuk sanayi için dünyanın 1 numaralı fuarında ve Almanya'nın dünya çapında ekonomi, ulaşım ve kültür merkezlerinden biri olan Düsseldorf'ta, 19 ila 26 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek fuara katılıyor.

K 2022 nedir?

K 2022 - plastik ve kauçuk endüstrisi için lider iş platformu olarak öne çıkmaktadır. Dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan K 2022, önümüzdeki Ekim ayında bir kez daha plastik ve kauçuk endüstrilerinin küresel buluşma noktası olmayı hedefliyor. Öncü yenilikler ve gelişmelerin yanı sıra vizyoner bakış açısı için önemli bir fuar olan K 2022, dünyanın her yerinden endüstri, araştırma ve gelecek perspektifi çözümleri sunma açısından iddiasını sürdürmekte.

Plastik ve kauçuk için dünya çapında en anlamlı fuar olan K 2022’nin, 19 ila 26 Ekim 2022 tarihleri arasında Düsseldorf'ta kapılarını aralaması ile bu önemli organizasyona 3.000’i aşkın katılımcının dâhil olması bekleniyor. Organizasyon, 2022 yılında da ideal iş ve irtibat platformu olmayı hedeflemekte. Plastik ve kauçuk sanayilerinin lider kuruluşları ise ürün/hizmet yelpazelerini azami ölçüde uluslararası düzeyde sergilemeyi hedefliyor.

Döngüsel ekonomi ve dijitalleşme gibi nedenlerle oyunun kurallarını değiştirenler, küresel zorlukların üstesinden sürdürülebilir bir şekilde gelmek ve geleceği başarıyla şekillendirmek için bu platformda buluşuyor. Bilgi paylaşımı ve yatırım için ideal iş platformu olarak kabul gören K 2022'de Türkiye'nin yerli üreticisi DVT DEVOTRANS modern dünyanın gelişen teknoloji yapısına sahip cihazlarıyla, SALON 11, STAND A73'de ziyaretçilerini bekleyecek.

Plastik sektörüne yönelik ürettiği test cihazları hakkında önceden bilgi sahibi olmak için buraya,  kauçuk sektörü ile ilgili cihazlar için de buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

DVT DEVOTRANS, 19 ila 26 Ekim 2022 tarihleri arasında K 2022 Düsseldorf fuar merkezinde SALON 11, STAND A73'de olacak.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6