THY’de yeni dönem 1 Haziran’da başladı: Bagajlar ücretli oldu

Türk Hava Yolları ekonomi sınıfı için üç farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri, yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunacak. Her bilete otomatik bilet hakkı tanınmayacak. Yeni dönem 1 Haziran’da başladı.

THY’de yeni dönem 1 Haziran’da başladı: Bagajlar ücretli oldu

Türk Hava Yolları’nda daha önce ekonomi kabini için üç farklı tipte sunulan EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly uçuş paketlerimde değişikliğe gidildi.

EcoFly’da kayıtlı bagaj hakkı kaldırılırken 8 kilogramlık kabin bagaj hakkı sabit tutuldu. ExtraFly’da 20 kilogram olan kayıtlı bagaj hakkı 23 kilograma, PrimeFly’da 25 kilogram olan kayıtlı bagaj hakkı 30 kilograma yükseltildi.

THY’de yeni dönem 1 Haziran’da başladı: Bagajlar ücretli oldu

EcoFly seçeneğinde 1 parça 8 kilogram kabin bagajı ve ikram hakkı tanınıyor. ExtraFly seçeneğinde ise, 23 kilogram kayıtlı bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz standar koltuk seçimi, yüzde 25 ekstra bonus mil, ücretli bilet değişikliği hakkı sunuyor.

PrimeFly’da ise 30 kilogram bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz standart koltuk seçimi, yüzde 50 ekstra mil, ücretsiz bilet değişikliği ve kesintili iade hakkı vermeye devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6