THY’de havada internet yaygınlaşıyor

Büyük gövdeli uçaklarının kıtalar arası yaptığı uçuşlarda internet hizmeti veren Türk Hava Yolları (THY) kısa ve orta menzilli uçuşlarda kullandığı 167 dar gövdeli uçağa da uçak içi eğlence ve internet bağlantı sistemlerinin sağlanması için Panasonic'le anlaştı.

THY’de havada internet yaygınlaşıyor

Panasonic'in Yolcu Verileri Entegrasyonu (PDI) sistemini de içeren eX1 ile yolcularının seyahat tercihlerinin tanımasına imkân vererek kişiselleştirilmiş uçak içi hizmetinin sunulmasını sağlayacak. Yolcular özel tasarlanmış tamamlayıcı bir aplikasyonla birlikte mobil cihazlarını IFEC sistemiyle güvenli bir şekilde eşleştirebilecek.

ANLIK HABERE ULAŞIM

Panasonic'in yüksek hızda Wi-Fi ve çok sayıda televizyon kanalını da içeren sistemi THY yolcularının internete, sosyal medya platformlarına, kurumsal VPN ağlarına erişimine imkân sağlayarak kesintisiz bağlantıda kalmalarına imkân verecek. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, yolculara güvenilir ve maksimum konforu yaşatacak kusursuz uçuş konseptini tamamlamak için farklı bir çözüme ihtiyaç duyduklarını anlattı
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6