banner114

THY'nın Stockholm'den Ankara'ya direk uçuş tarihi belli oldu

THY'nın Stockholm'den Ankara direk uçuşları Haziran'ın 16'sında başlıyor. Haftada 4 kez Ankara'ya, sefer yapacak uçaklarda adam başı biletler 4595 kron olurken bu ücretle biletlerin sadece Kulu Resebyrå'da satılacağı duyuruldu.

THY'nın Stockholm'den Ankara'ya direk uçuş tarihi belli oldu

2020 yılında THY'nın  Ankara direk uçuşlarının tarihi belli oldu. İsveç'te uçak bileti satan turizm şirketi Kulu Resebyrå'nun sahibi Hüsnü Yıldız, 2020 yılında Haziran'ın 16'sından, Ağustos'un 21'ne kadar haftada 4 gün Stockholm'den Ankara'ya direk uçuşların yapılacağını söyledi. 

THY ile yaptıkları özel anlaşma sonrası sadece kendilerine özel indirimli fiyatla bilet satacaklarını vurgulayan Yıldız, ''direk uçuşlar için koltuk başı 4595 krondan biletleri satışa çıkardık. Yine bize özel  yolcunun 46 kilo bagaj hakkı da bulunuyor. Bu şekilde sınırlı sayıda bilet satışlarımız başladı. Bu şartlarda bilet almak isteyenler telefonla irtibat kurup biletini direk şirketimizden almak zorundalar. İnternet sayfamızda sözkonusu kampanyaya ait bilet satışı yapılmamaktadır'' dedi. 

Telefon numaraları: 08 7609786
Mobil: 0707316766

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne önemi var
Ne önemi var - 9 ay Önce

Sevgili THY 5 kişilik bir ailenin türkiyeye gitmek için 25000 kronu nasıl bir araya getirdiğiyle ilgilenmez. Bir öğün yemek ve verdiği kilo bagaj hakkıyla o parayı kapma peşindedir. İnsanları daha ucuza uçan havayollarına zorluyorlar. Fiyatlar elbet birgün daha hakkaniyetli olur ve umarım ogün bu bayrak taşıyıcı şirket müşteri bulmakta zorlanmaz.

SIRADAKİ HABER

banner6