banner198

SunExpress Stockholm'den Konya'ya direk uçuşlara başlıyor

SunExpress Kuzey Avrupa Bölge Müdürü Hakan Ortatepe, Stockholm'den  Konya'ya direk uçuşlara 1 Haziran'da başlayacaklarını söyledi. 

SunExpress Stockholm'den Konya'ya direk uçuşlara başlıyor

Ortatepe,  İsveç, Türkiye uçuşlarıyla ilgili İsveç Gündemi'ne açıklamada bulundu.

Bu sene de Haziran'da Konya'ya direk uçuşlarına başlayacaklarının altını çizen Ortatepe, 'Haziran ayının 1'den, ekim aynın sonuna kadar Konya'ya Stockholm'den direk uçuşlar olacak. Yaz sezonu böyle. Bunu Nisan ayına, Mayıs ayına çekebilir miyiz? Konya'ya tüm sene boyunca direk uçabilir miyiz? Zira, emeklilerin birçoğu bizimle gidiyor.  Konya'ya yaz sezonu 6 -7 hafta gidiş ve dönüş oluyor. Artı kış sezonunda da 2 hafta gidiş ve dönüş oluyor. Önümüzdeki dönem bunu değerlendireceğiz. Mesela Kopenhag'dan Konya'ya direk uçuşların yanına yaz sezonunda  Ankara'yı koyduk. İsveç'ten böyle bir şey yapabilir miyiz? Bunu zaman gösterecek.''dedi.

Stockholm'den Antalya ve İzmir'e de uçuşlarının bulunduğunu hatırlatan Ortatepe,''Konya'nın yanı sıra Antalya ve İzmir'e direk uçuşlarımız var. Tabii, İzmir Antalya üzeri bağlantılarımız da var. Örneğin, Stockholm'den Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Malatya ve Trabzon'a bağlantılarda veriyoruz. Göteborg'dan Antalya'ya direk uçuşumuz var. Buradan da , Adana, Diyarbakır ve  Malatya'ya bağlantı veriyoruz.'' ifadelerini kullandı. 

Ortatepe, Irak'ın kuzeyinde bulunan Erbil kentine de İsveç'ten Türkiye'ye gerçekleştirdikleri uçuşlardan bağlantı verileceğini sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nd önemi var.
Nd önemi var. - 2 yıl Önce

Bu SunExpress olmasın varya bu THY gurbetçilerin bağırsaklarından kokoreç yapar. Donuna kadar alır. Şu anda çırpınırken bile yazın uçacakları yolmaya çalışıyor.

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6