SunExpress Dünyanın, THY "Avrupa'nın En İyi Hava Yolu" Seçildi

Dünyanın en kapsamlı yolcu memnuniyeti araştırmasını gerçekleştiren Skytrax'in 2022 değerlendirmelerine göre, SunExpress dünyanın en iyi tatil havayolu seçilirken, Türk Hava Yolları "Dünya'nın En İyi 10 Hava Yolu" listesinde yer alarak Avrupa'nın en iyi havayolu seçildi.

SunExpress Dünyanın, THY "Avrupa'nın En İyi Hava Yolu" Seçildi

Dünyanın en kapsamlı yolcu memnuniyeti araştırmasını gerçekleştiren Skytrax'in 2022 değerlendirmelerine göre Türk Hava Yolları "Dünya'nın En İyi 10 Hava Yolu" listesinde yer aldı.

Skytrax'in geleneksel olarak düzenlediği organizasyonla ödüller sahiplerini buldu. Qatar Airways'in "Dünya'nın En İyi Hava Yolu" seçildiği listede Singapur Hava Yolları ikinci, Emirates üçüncü olurken, All Nippon Airlines (ANA) dördüncü, Qantas ise 5. sırada kendine yer buldu.

THY'DEN BÜYÜK SIÇRAMA

Türkiye'nin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Türk Hava Yolları da en iyi 10 havayolu şirketi arasında 7. sırada gösterildi. Geçtiğimiz yıl yayınlanan listede 17. sırada bulunan THY, 10 sıra birden yükselerek büyük sıçrama yaptı.

Türk Hava Yolları aynı zamanda "Avrupa'nın En İyi Hava Yolu" şirketi seçildi.

İngiliz devi British Airways listede 11'inci olurken, Alman devi Lufthansa ise 15'inci sırada kendine yer buldu.

TURKISH DO&CO YİNE İŞ BAŞINDA

THY kendisine uzun yıllar boyunca ödül kazandıran Turkish DO&CO'nun çalışmaları sayesinde bir kez daha En İyi Business İkramı ödülünü de aldı.

THY aynı zamanda Avrupa'nın En İyi Ekonomi Sınıfı Hava Yolu ödülüne layık görüldü.

İGA LOUNGE DÜNYANIN EN İYİ 4. DİNLENME ALANI SEÇİLDİ

Öte yandan İstanbul Havalimanı'ndaki İGA Lounge da "Dünya'nın En İyi Havalimanı Dinlenme Alanı" kategorisinde 4. sırada yer aldı.

SUNEXPRESS DÜNYA'NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığındaki SunExpress de "Dünya'nın En İyi Tatil Havayolu" kategorisinde zirveyi kaptı.

SunExpress, Air Transat, TUI Airways, TUIfly ve Vietravel Airlines gibi şirketlerin önünde 1. sırada yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 23:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6