banner114

Stockholm'ün merkezine Türk mutfağı

İsveç'in başkenti Stockholm'ün Barkarby bölgesinde bulunan ve Türk mutfağının lezzetleri ile hizmet eden Izgara Grill yeni şubesini Årsta'ta açtı.

Stockholm'ün merkezine Türk mutfağı

Stockholm'de büyük beğeni toplayan ve kısa zamanda çoğu insanın ilk tercihi olan Izgara Grill Årsta bölgesine yakın yaşayanlar için önemli bir mekan olacak.

Türkiye mangal kültürüdünü lezzetiyle birlikte İsveç'e taşıyan önemli mekanlardan birini kuran Osman Demir'in kısa sürede ikinci şubesini Årsta'ta açması önemli bir başarı olarak görülüyor.

Tamamen Helal olan Izgara Grill; konsepti, dekorasyonu ve lezzetiyle büyük beğeni toplarken, Barkaby bölgesindeki aynı konsepti Årsta'da da hayata geçirdi.

Bugün hizmete açılan yeni mekanın herkese hayırlı olmasını temenni eden Osman Demir "Sürekli daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Bu işte azimle ve aynı tadı koruyarak çalışmak gerekiyor. Biz de bunu yapıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yaparken bunun karşılığında beğeni almak bizim için gurur verici" değerlendirmesinde bulundu.

Tamamen Helal olan Izgara Grill; konsepti, dekorasyonu ve lezzetiyle büyük beğeni topluyor.

Mekanın yeni şubesi Årsta'nın Sandfjärsgatan 14 numarada yer alıyor.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6