banner180

Stockholm'de kırılan camlarınıza Türkçe servis

İsveç'in başkenti Stockholm'de yaşayan Torun Çiğel, 9 yıl önce geldiği İsveç'te kendine ait, Cam Tamir Şirketi'ni (Torun Glas AB) açarak, hizmete başladı.

Stockholm'de kırılan camlarınıza Türkçe servis
İsveç'e Türkiye'den gelen 3. Nesil kendi iş yerlerini açarak Türkiye'deki mesleklerini de icra etmeye başladı. Bundan 9 yıl önce İsveç'e gelen ve yaşamını Stockholm'de devam ettiren Torun Çiğel, İsveç'in en büyük iki cam firmasında servis elemanı olarak çalıştıktan sonra kendi firmasını açarak hizmet vermeye karar verdi. 


Torun Glas Cam Şirketi'ni açarak, İsveççe ve Türkçe hizmet vermeye başlayan Torun Çiğel, Cam tamiri teknik servis anlanında 7 Gün / 24 Saat sloganıyla yerine getirmek için http://torunglas.se/glas/index.html sitesini hayata geçirdi.


Her türlü kırılan çatlayan kapı, pencere dışında, çalışma alanlarında ufak aksilikler nedeniyle kırılan ofis camları, restoran ve iş yeri ve ev balkonlarının kırılan çatlayan camları 24 saat aralıksız hizmet çerçevesinde tamir edilir. 


Şirketin telefon numarası 0760715057  mail adresi ise: info@torunglas.seFacebook sayfası: https://www.facebook.com/toruncigel?fref=tsWeb adresi: 


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 22:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6