Nefis Baklava'dan Kurban Bayramı Lezzetleri

banner54

Türkiye'nin en güzel bakvala ve tatlı çeşitlerini İsveç'e taşıyan ve özellikle burada yaşayan gurbetçilerin damağına hitap eden Nefis Baklava bu anlamda Türkiye'nin İsveç'teki lezzet temsilcisi konumunda.

Nefis Baklava'dan Kurban Bayramı Lezzetleri

Stockholm'de iki mağazası bulunan Nefis'in Kurban Bayramı boyunca açık olacağı belirtildi. Geçtiğimiz günlerde baklava ve tatlı çeşitlerini artıran Nefis Baklava, vatandaşın tatlı ihtiyacına tamamen cevap verebilecek çeşitliliğe sahip.

Haninge ve Fittja bölgesinde mağazaları olan Nefis Baklava, özel günlerde ve organizasyonlarda adrese teslim pasta ve baklava servisi de yapıyor. Diyarbakır burma kadayıfından, Antep fıstıklı nefis baklavalara kadar İsveç'teki en çok baklava çeşidine sahip ve her gün taze lezzetler çıkaran Nefis Baklava her geçen gün daha çok tercih ediliyor.

Nefis Baklava yönetimi: Bayramların manevi kucaklaşma olduğunu ve bu kucaklaşmanın da kültürümüzde tatlı ile taçlandırıldığını belirtti. Bunun yanı sıra Kurban Bayramı'nın adanma duygusuyla tüm vatandaşlarımızın bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz denildi.

Hayatımızda önemli bir yeri olan tatlı çeşitleri ile ilgili geniş bilgi almak için www.nefisbaklava.se sitesini ziyaret ediniz.

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 19:00 arası Pazar günleri 09:00-18:00 saatleri arası açık olan mağazalara uğrayabilir. 

Gitmeden bilgi almak için : 072 298 55 10 - 072 302 82 06 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner6