Mutfağını ve banyosunu değiştireceklere Stockholm'de Türkçe hizmet

Banyo mutfak evlerin ve ofislerin farklı bölümlerinde mermer ve granit döşemeli tasarımlar için İsveç'in başkenti Stockholm'de Ren Sten Bygg Firmasını açan girişimci Ekrem Çelik, uygun fiyata her türlü hizmeti verdiklerini söyledi.


Konya'nın Kulu ilçesinden 10 yıl önce Stockholm'e yerleşen ve mermer  atölyesi açan Çelik, yedi aydır Stockholm'ün Bromma bölgesinde hizmet verdiklerini kaydetti. 

Çelik, ''İsveç'te geniş bir kullanım alanı bulunan mermer, daha çok klasik tasarıma sahip eski tip evlerde veya kamuya açık alanlarda yoğun olarak kullanılır. Fakat son yıllarda tasarımcılar, bu şık ve dayanıklı malzemeyi bir kez daha keşfetmeye başladılar. Üstelik banyo ve mutfaklarla sınırlı kalmak yerine evlerin ve ofislerin farklı bölümlerinde mermer döşemeli tasarımlara yer verdiler. Modern tasarımlara uyarlanan mermer, geçmişin güzel anılarını canlandırmakla kalmadı kullanıldığı mekanlara da şık bir hava katmayı başardı'' ifadelerini kullandı.

Stockholm'de dünyanın en kaliteli mermerini kullandıklarını aktaran Çelik, mutfak ve banyo dizaynı, merdiven ve pencere altlarının yanı sıra mezar taşı yaparak Stockholm'de hizmet verdiklerini söyledi. 


Ren Sten Bygg Firmasını'na ulaşmak için telefon numarası 0700686141

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 00:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6