MİSİAD İsveç Şubesi kuruluyor

banner54

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD)'ın İsveç Şubesi'ni kurmak için X-CONS Haninge Derneği Başkanı Derviş Deniz Aksay görevlendirildi.

MİSİAD İsveç Şubesi kuruluyor

MİSİAD ‘ın İsveç'te kuruluşunu, X-CONS Haninge Derneği Başkanı Derviş Deniz Aksay  yapıyor.


İsveç'te ekonomi dünyasına yeni bir dernek daha girme hazırlığı var. Türkiye’de ve Avrupa'da birçok yerde kuruluşu yapılan MİSİAD Memleketçi Sanayici ve İş Adamı Derneği İsveç'te kurulma aşamasında.

X-CONS Haninge Derneği Başkanı Derviş Deniz Aksay MİSİAD’ ın kuruluşu el ilgili görevlendirildi. 

MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel tarafından kendisine yetki verilen Aksay, fiziki alt yapılarının hazır olduğunu belirterek, en kısa zamanda yönetim oluşumunu da gerçekleştirerek, kongreye gideceklerini dile getirdi. 

Ocak ayının 21'ne kadar yönetimi oluşturmaya çalışacaklarını söyleyen Aksay, ''Ocak ayının 21'de İsveç'te MİSİAD olarak genel bir toplantı yapacağız. Toplantıya Avrupa'dan ve Türkiye'den temsilciler katılacak'' diye konuştu. 

Amaçlarının İsveç'te yaşayan iş dünyasını biraraya getirmek olduğunu söyleyen Derviş, '' İş dünyası için olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline gelmeyi amaçlıyoruz.  Uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtarak, geniş yelpazede iş adamlarının yanı sıra  insanların içinde bir danışmanlık sistemi gibi çalışmayı ümit ediyoruz'' diye konuştu. Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
ercan koşar
ercan koşar - 5 yıl Önce

inşaAllahürrahman hayırlara vesile olur...........hayırlı olur ...........bütün ülkeme ve size ve bütün ümmeti muhammede.............amin

SIRADAKİ HABER

banner6