banner114

Kista Galleria'da Türkiye usulü yaprak döner dönemi başlıyor

İsveç'in başkenti Stockholm'ün önemli alışveriş merkezlerinden biri olan Kista Galleria'da bulunan Kista Mangal 24 Ocak 2020 Cuma günü itibarıyla Türkiye usulü döner satışına başlıyor.

Dünya genelinde Türk döneri olarak bilinen ve lezzetiyle yiyenleri kendine hayran bırakan yaprak döneri artık Kista Mangal'da yemek mümkün olacak.

Stockholm'de oturan bir çok Türkiye kökenli insanın en çok ziyaret ettiği mekanlardan biri olan Kista Galleria'ya gidecekler yaprak döner yiyebilecek.

İsveç'te genelde hazır ısıtılan dönerlerin damakta gerçek bir tat bırakmadığı herkesçe biliniyor. Son yıllarda Avrupa'nın birçok bölgesinde Türkiye usülü etten yapılan yaprak döner satılmaya başladı. Döner severlerin özellikle yaprak döner tercih etmesiyle, hazır dönerlerde bir türlü alamadığı tattan şikayet ediyordu. Şimdi artık Kista Mangal'da da orjinal döner yemek imkanı var.

Onlarca Pide çeşitiyle Kista Galleria'da en çok tercih edilen Kista Mangal, yaprak döner dönemiyle birlikte daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. 

Kista Galleria'ya gidecek olan vatandaşlarımıza önemle duyurulur.

Kista Mangal web sitesini incelemek için: mangalkolgrill.se

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 02:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6