banner180

İsveç'ten Türkiye'ye Atlasglobal business class promosyonu

Stockholm ve Kopenhag'dan İstanbul'a uçuşları bulunan Atlasglobal Havayolları, Business class da ' sınırsız ayrıcalık, sınırsız ucuş' kampanyası başlattı. Promosyonla ilgili Atlasglobal'den yapılan açıklama şöyle:

İsveç'ten Türkiye'ye Atlasglobal business class promosyonu
 1 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında tek seferde 3.500 USD ödeyerek kampanyamıza katılan yolcularımız, 1 Ekim 2016 – 15 Nisan 2017 arası tüm yurtiçi ve yurtdışı Business Class uçuşlarında sınırsız uçuş hakkı kazanıyor. Uçuşları boyunca sadece vergi ve harçları ödeyerek benzersiz Atlasglobal Business Class deneyimini sınırsızca yaşıyor. 

Yolcularimiz stokcholm@atlasglb.com ve copenhagen@atlasglb.com adreslerinden biletlerini talep edeilirler. Kampanya ile detayli bilgiyi asagidaki linkten ogrenebilirsiniz veya beni cebimden arayabilirsiniz 00 46 70 733 36 31. 

https://www.atlasglb.com/kampanya-ve-firsatlar/1862/atlasglobal-business-class-ile-sinirsiz-ayricalik--sinirsiz-ucus- 

Turkiyemizin zor gunlerinden sonra kampanyalar yaparak yolcularimizin tekrar tekrar Turkiyeye ucuslarini yapmalari icin guzel firstlar sunmaya calisiyoruz. 

Havayolumuzun full servis bir havayolunu oldugunu ve business class servisimizinde muhtesem hizmetini yolcularimiza daha fazla hissettirmek istedik. 
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6