İsveç'te VOLVO'dan İstanbullu tanıtım

İsveçli markanın en çok satılan modeli olan XC60 ise bu ailede ilk yenilenecek model olacak modeli İsveç'te tanıtılıyor. Tanıtımda, İstanbul Ortaköy camisi önünden çekilne bir fotoğraf kullanıldı.

İsveç'te VOLVO'dan İstanbullu tanıtım
 Volvo'nun en çok satılan modeli olanYeni nesil XC90 modelini geçtiğimiz yıl tanıtan ve bu yılın ortalarında Türkiye'de satışa sunacak olan Volvo, bu günlerde güncel S80'nin yerini alacak modeli üzerinde çalışıyor. S90 ismini alacak ve çok daha lüks bir sedan olacak yeni nesilin ardından Volvo, 60 ailesini yenilemeye başlayacak. 

Yeni nesil XC90 modelini geçtiğimiz yıl tanıtan ve bu yıl satışa sunan Volvo, bu günlerde güncel S80'nin yerini alacak modeli üzerinde çalışıyor. S90 ismini alacak ve çok daha lüks bir sedan olacak yeni nesilin ardından Volvo, 60 ailesini yenilemeye başlayacak. İsveçli markanın en çok satılan modeli olan XC60 ise bu ailede ilk yenilenecek model oldu.

İsveçli markanın en çok satılan modeli olan XC60 ise bu ailede ilk yenilenecek model olan modeli İsveç'te tanıtılıyor. Tanıtımda, İstanbul Ortaköy camisi önünden çekilne bir fotoğraf kullanıldı.


Atila ALTUNTAŞ / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6