İsveç'in en ünlü restoranı Alanya'da 3. şubesini açtı

İsveç'in, en ünlü et restoranlarından olan ve yine İsveç'te 2 restoranı bulunan Stek House, 3'ncü şubesini Alanya'da açtı. Açılışını sıra gecesiyle gerçekleştiren Merdo Ocakbaşı Stek House, açılışa katılan yaklaşık 400 kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

İsveç'in en ünlü restoranı Alanya'da 3. şubesini açtı
 İsveç'in, en ünlü et restoranlarından olan ve yine İsveç'te 2 restoranı bulunan işletmeciliğini Bektaş Çiçek ve Murat Karakurt'un yaptığı Merdo Ocakbaşı Stek House Atatürk Caddesi EMO Optik arkasında yeni yeri ile Alanyalı lezzet tutkunlarıyla buluştu.,

Yılmaz İster ve Yücel Eşsizoğlu gibi özel seslerden oluşan Ses Nefes Sıra Gecesi ekibinin sahne aldığı ve Urfa türkülerinin seslendirildiği geceye, Ünal Ayaz önderliğinde Neşe-i Muhabbet Türk Sanat Müziği Korosu'nun yanı sıra, yine Alanya'nın sevilen koroları Faslı Şahane Türk Sanat Müziği Korosu ve Gönül Dostları Türk Sanat Müziği Korosu'da katıldı.

Saat 19.00'da başlayan ve yaklaşık 5 saat süren açılış gecesinde izleyenlere Urfa Türküleri eşliğinde sunulan zengin menünün yanı sıra Urfa'nın vazgeçilmez lezzeti çiğköfte de ikram edildi. Ünal Ayaz tarafından organize edilen açılışta, Ünal Ayaz, Bektaş Çiçek ve Murat Karakurt teşekkür konuşması yaptı. Konuşmanın ardından işletmeciler Karakurt ve Çiçek, geceden elde edilen gelirin %20 sini bir ihtiyaç sahibine bağışladıklarını açıklayarak, geceye katılanlar tarafından ayakta alkışlandılar.

AKSA Elektrik Enerji Toptan Satış Aş. Akdeniz Bölge Bayisi Mutlu Türkyılmaz ve Alanya Özel Temel Araştırma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İbrahim Halil Temel'in de personelleri ile katılarak sponsor hizmeti sundukları gecede katılımcılara sundukları hizmetlerde indirim kartları verildi. Halaylarla başlayan ve Ankara havaları ile son bulan geceye katılan konuklar, lezzetin yeni adresinin Merdo Ocakbaşı Stek House olduğunu belirterek yeni etkinlikleri sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

Kaynak: HaberAlanya
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6