banner180

Ica, adı fuhuş skandalına karışan marka ile tüm alışverişini durdurdu

İsveç'teki Ica için birçok ürün tedariği sağlayan, Paolos markasının sahibi Paolo Roberto'nun medyaya yansıyan fuhuş skandalından sonra, Ica markayla olan bağını kopardığını açıklayarak, tüm satın alımlarını durdurdu.

Ica, adı fuhuş skandalına karışan marka ile tüm alışverişini durdurdu

Ica, Paolo Roberto'nun para karşılığı kadın ticareti ile ilgili durumu netleştikten sonra Paolos markasının tüm satın alımlarını durdurmaya karar verdi.

Nacka'daki Ica Kvantum, Cumartesi günü tüm ürünlerini ketçap ile değiştirdi.

Ica'nın basın açıklamasında Jonas Mjöbäck, Ica'nın Paolo'nun eylemlerinden çok uzak olduğunu söyledi.

Geçen Cuma, girişimci Paolo Roberto'nun Stockholm Östermalm'da fuhuş ticareti yapanlardan altı kadınla para karşılığı beraber olmak için fuhuş satın aldığı medyada geniş yer bulmuştu. Aynı gün, gıda zinciri Coop, İtalyan ürünlerini Paolos markası altında satmayı bırakma kararı aldı.

Paolo Roberto ile işbirliği yapan diğer bazı şirketler de K-Rauta ve Rix FM radyo istasyonu gibi işbirliklerine son vermeyi seçti.

Paolos markası büyük ölçüde Evanoff grup AB şirketine aittir ve Cuma günü Paolo Roberto'nun markadan uzaklaştırılacağını söylediler.

Ancak şirketin üst düzey yönetici ve markanın yaratıcı olan Paolo Roberto'nun sansasyon yarataran olaylarıyla ilgili basına çok fazla görüntü belge yayınlandı.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYSE
AYSE - 3 yıl Önce

BIR KADIN YETMEMIS MI LAKIN ALAN HAKSIZ DIYELIM VEREN ZORLAMI SATILDI KADINLARDA ADAMDA NASRETIN HOCA MISALI ODA BUDA HAKLI PARA VERMIS ALMIS KADINDA PARAYA IHTIYACI VARMIS AMA HER KARAKTER LI BAYAN YAPMAZ BASIT VE ONURSUZ BAYANLARMIS

Furki
Furki - 3 yıl Önce

Ayşe çok haklı alan memnun satan memnun zaten bu işi yapan binlercesi var poliste goz yumuyor. Super marketler sirf yalakalık ve duyar kasmakdan baska bisey degil iki yuzluler

Ali kaya
Ali kaya - 3 yıl Önce

Böyle bir olay ticaret ahlakina insanliga, yönetilige aykiridirz
Alan memnun veren memnun denilmez. Sen yöneticisin senin ahlakin temiz olmali. O kadinlarin yoksulugunu kullanarak fuhus yapmadi cok ayip bir seydir.

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6