Bedelli askerlik geliyor

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, bedelli askerlik konusuna ilişkin yaptığı açıklamada bedelli askerliğin Ekim'den sonra çıkacağı görülüyor.

Bedelli askerlik geliyor

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, bedelli askerlik konusuna ilişkin yaptığı açıklamada "Parlamento muhtemeldir ki 1 Ekim'e kadar ara verecek. Bedelli askerlikle ilgili konu ekimden sonra gündeme gelir" dedi. Bozdağ, OHAL'in kaldırılması hakkında ise "İrade çok açık, OHAL'in kaldırılması iradesi var ve bu iradenin çerçevesi, zamanı belirlenecek, ona göre adım atacağız" şeklinde konuştu

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Parlamento muhtemeldir ki 1 Ekim'e kadar ara verecek. Bedelli askerlikle ilgili konu ekimden sonra gündeme gelir" dedi.

Bozdağ, OHAL'in kaldırılması hakkında "İrade çok açık, OHAL'in kaldırılması iradesi var ve bu iradenin çerçevesi, zamanı belirlenecek, ona göre adım atacağız" dedi. 

Muharrem İnce'nin basın toplantısında TRT muhabirini dışarı çıkarmasına tepki gösteren Bekir Bozdağ, "(İnce) TRT'yi, bütün dünyanın da takip ettiği, yabancı basın mensuplarının olduğu bir ortamda basın toplantısından kovmuştur. Bu demokrat bir tutum mudur? Basın hürriyetine, ifade hürriyetine saygı duyan bir yaklaşım mıdır?" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6