banner114

Antalya'daki 5 yıldızlı konut projesi İsveç'te tanıtıldı

Antalya’nın en büyük ilçelerinden Döşemealtı’nda, Karaarslan İnşaat firması imzasıyla hayata geçirilen Rengi Antalya konut projesi, İsveç'in başkenti Stockholm'de tanıtıldı.

Stockholm'deki Ericsson Globe'de Konut Fuarı'nda gerçekleşen tanıtıma Karaarslan İnşaat Firması Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Karaarslan'da katıldı.

Türkiye'nin gözbebeği Antalya'nın tanıtımını İsveç'te yapmaktan mutlu olduğunu söyleyen Karaarslan İnşaat Firması Yönetim Kurulu Üyesi Vahit Karaarslan, gurbetçilerin yanı sıra İsveçlilere de gayrimenkul satarak ülkemize döviz kazandırmak istiyoruz'' dedi.

İki günlüğüne fuara katıldıklarını hatırlatan Karaarslan, bugün buradayız, yarında pazar gene burada standımızı açıp tanıtım yapacağız, bilgi almak isteyenler buyursun gelsin' ifadelerini kullandı.

Rengi Antalya projesi fiyat listesini de açıklayan Karaaslan, ''Projedeki 1+1 tipteki daireler 290 bin TL’den, projedeki 2+1 tipteki daireler 390 bin TL’den ve projedeki 3+1 tipteki daireler ise 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.Projede liste fiyatı üzerinden yüzde 50 peşinat ile kalan kısım için vade farksız taksit imkanı var. Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirimden faydalanılıyor. Bankalardan yüzde 0,98 oranıyla konut kredisi kullanabilmek de mümkün''dedi.


Rengi Antalya konut projesi sosyal donatı olanaklarının bulunduğuna dikkat çeken Karaarslan, ''Konut projesinde çeşitli sosyal donatı alanları var. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, kameriye, açık otopark ve süs havuzu yer alıyor'' şeklinde konuştu.

İletişim bilgileri: Whatshapp 0090 555 1454042...mail: [email protected]

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 01:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafer Ekici
Cafer Ekici - 8 ay Önce

S.a
Size nasıl ulaşabilirim.
Mailim:[email protected]

Rıfat kaplan
Rıfat kaplan - 8 ay Önce

Merhaba ! Daireler ne zaman teslim olacak ?
Butikten sonra aylık gider masrafı ne kadar herhangi kira verilirse getirisi ne kadar olur teşekkürler saygılar Rıfat Kaplan

SIRADAKİ HABER

banner6