55 yılı aşan deneyim Kauçuk 2018 Fuarı'nda yerini alacak

Alanında Türkiye'nin en köklü ve yerli üreticisi olan DVT DEVOTRANS Kauçuk 2018 Fuarı'na yeni ürünlerle katılacak. Salon 12 stand 1237 A’da yer alacak olan DVT DEVOTRANS ziyaret edilmesi gereken önemli üreticilerden biri olarak öne çıkıyor.

55 yılı aşan deneyim Kauçuk 2018 Fuarı'nda yerini alacak

Kauçuk Sektöründe Avrupa’daki Tek Fuar Olan Kauçuk Fuarı, bu yıl 24 - 27 Ekim’de Kapılarını açıyor.  Tüyap Tüm Fuarcılık tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile hazırlanan dev organizasyon 24 - 27 Ekim 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleşecek.

Bir önceki Kauçuk Fuarı 10.000 m2 kapalı alanda 24 katılımcı ülkeden 192 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşmişti. Yurt içinde ve yurt dışında yürütülen çalışmalar sonucunda 42 ülkeden 7.700’ün üzerinde sektör profesyonelini,  bir araya getirilen Kauçuk Fuarı'na her geçen gün ilgi artıyor. Cezayir, Bulgaristan, Çin, Yunanistan, İran, Almanya, Hollanda, İtalya, Tunus ve Ukrayna gibi ülkelerden yoğun ilgi gören Fuar'da Türkiye'nin yüzde 100 yerli üreticisi olan DVT DEVOTRANS önemli ürünlerle katılım sağlayacak.

Nitelikli Katılımcılar

Yurt içi ve yurt dışı genelinde 20’nin üzerinde ülkeden 200’ün üzerinde nitelikli katılımcının ürün ve hizmetlerini sergilemeye hazırlanan Kauçuk 2018, kauçuk sektöründe Avrupa’da düzenlenen tek fuar olma özelliği ile ürün satışı yapan firmalar ve alıcı üreticiler için eşsiz bir ticari platform olmayısürdürmekte.

Yurt içinden ve yurt dışından 40’dan fazla ülkeden 8 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi gelmesi beklenen Kauçuk 2018 Fuar'ının en önemli kurumsal katılımcıları arasında yer alan DVT DEVOTRANS'ınürünleriileyine büyük ilgi görmesi beklenmekte. DVT DEVOTRANS halen 60 ülkeye ihracat yapmakta ve on binlerce üreticinin kullandığı kalite kontrol test cihazlarını, uluslararasıstandartlarauygunolarakyüksekkalitedeüretmekte.

Kauçuk 2018 Fuarı'da yer alacak ürünlerden bazıları:
Kauçuk Fuarı’nın sektör açısından önemli olduğuna dikat çeken DVT DEVOTRANS Genel Müdürü Hakan Ulutaş, ”Yarım asırıaşansüredeüretim yapan ve kendini tamamen bu işe adamış bir şirketiz. Bu tarz organizasyon tecrübemiz uzun yıllara dayanır ve fuarlar sektörün içinde olanlar için adeta bir bayram gibidir” değerlendirmesinde bulunarak fuarın çok verimli geçeceği beklentisini ifade etti. Ulutaş, binlerce üreticinin bünyesinde bizim ürettiğimiz cihazlar bulunuyor. Bu bizim için tarif edilemez bir duygu. Bu fuara da önemli ürünlerle katılıyoruz, dolayısıyla tüm ziyaretçilerin Salon 12 stand 1237 A daki standımızı ziyaret etmelerini ve ürünlerimizi inceleyerek bizden bilgialmalarınıarzuediyorum ifadelerini kullandı.
 

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6