banner114

Türkiye'de ilk günde izleme rekoru kıran film yakında Stockholm'de... Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı

Meraklı bekleyiş sona erdi "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" vizyona girdi. Film bu hafta içi Stockholm'de de gösterilecek.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi Ocak ayının 22 salı, 23'ü çarşamba günler, Heron City ve Kista'da iki gün gösterilecek.

Heron City'de salon 17, Kista'da salon 2'de gösterilecek filmin biletini aşağıdaki linkten alabilirsiniz.Yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, fragmanları ve klibiyle büyük ilgi gören film, sinema salonlarındaki ilk vizyon gününde özellikle ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.

ALPLER NÖBETTE

Kahramanmaraş’taki Kahramanmaraş Arsan Center sinemasında filmin vizyona çıkmasıyla birlikte sinema salonunun kapısında ‘Diriliş’ ve ‘Kuruluş’ hayranı ‘alpler’ nöbet tutmaya başladı.

‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın 400 kişilik salonu doldurmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden sinema yetkilisi Serhan Erdoğanyılmaz “Böyle bir filmi bize kazandırdığı için Mehmet Bozdağ’a teşekkür ederiz. Bu film dünyanın birçok ülkesinde vizyona girecek, Türklüğü orada anlatabilmek büyük başarı. Kahraman unvanlı Maraş’ın da böyle bir film sahip çıkması lazım” dedi.

DÜNYA AKINCILARI İZLEYECEK

Yapım tasarımıyla Türk sinemasında yeni bir dönemi başlatacak Bozdağ Film, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nda izleyiciyi Osmanlı akıncılarının dünyasına götürüyor. Film, Türkiye’nin hemen ardından İsveç,  ABD, Kanada, Şili, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Şili, Azerbaycan, Kazakistan gibi 40’tan fazla ülkede gösterime girecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6