Türkiye'de gişe rekoru kıran ''Ailecek Şaşkınız'' filmi Stockholm'de sinemalarda

Türkiye'de 2 Mart tarihinde beyaz perdeye giriş yapan Ailecek Şaşkınız filmi İsveç'in başkenti Stockholm'de 8 Mart'ta gösterime girdi. Film sadece Kista Centrum ve Heron City'deki sinema salonlarında gösteriliyor.

Türkiye'de gişe rekoru kıran ''Ailecek Şaşkınız'' filmi Stockholm'de  sinemalarda
Yerli komedinin vazgeçilmez ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in 2 Mart tarihinde vizyona giren Ailecek Şaşkınız filmi iddialı giriş yaparak izlenme sayısında dudak uçuklatan rakamlar elde etti. Senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in üstlendiği ve TR 40 33 Productions yapımcılığıyla beyaz perdede kendini gösteren Ailecek Şaşkınız, izleyici kitlesi tarafından yoğun rağbet görmesi sonrasında ''tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışı'' şeklinde üstün bir başarıya sahip oldu. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in bir önceki hafızalara kazınan efsane filmi Düğün Dernek'in açılış rakamının da üzerine çıkan komedi türündeki Ailecek Şaşkınız filmi toplam ne kadar izlendi? 


AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİ NE KADAR İZLENDİ?


 İsveç'te de gösterime giren Ailecek Şaşkınız filmi ilk üç günde 680 bin 409 izleyici rakamı elde etti. Öte yandan Ailecek Şaşkınız toplamda 6 milyon 980 bin 70 seyirci sayısına ulaştı. Böylece 'Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmleri' listesinde üçüncü sırada yer alan 'Düğün Dernek'in 572 bin 838 kişilik açılış rakamını da geride bıraktı.


Filmi İsveç'te sinemalarda izlemek isteyenler aşağıdaki linki tıklayarak geniş bilgi ve bilet alabilir. Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 23:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6