İsveç'ten Paramparça set ziyareti

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, yayına girdiği günden bu yana ekranların en çok izlenen dizisi olan Paramparça, tarihi Edip Efendi Yalısı’na kurulan setinde İsveç devlet televizyonu Sveriges Television (SVT)’ı ağırladı.

İsveç'ten Paramparça set ziyareti
 SVT‘DEN ‘PARAMPARÇA’YA BÜYÜK İLGİ
İsveç'in en çok izlenilen kanalı SVT'den Türk dramaları hakkında araştırma yapmak için gelen ekip, ‘Paramparça’ dizisinin yönetmeni Altan Dönmez’in yanı sıra oyuncular Nursel Köse, Civan Canova, Alina Boz ve Leyla Tanlar ile de röportaj yaptı. “KİMSE KERİMAN’I İSTEMİYOR”

Röportaj sırasında ‘Paramparça’da Hazal ve Cansu karakterlerini canlandıran Alina Boz ile Leyla Tanlar, rol gereği birbiriyle anlaşamayan zıt karakterler olmalarına rağmen, gerçek hayatta çok iyi arkadaş olduklarının altını çizerken, Nursel Köse İsveç ekibine, canlandırdığı Keriman karakterini anlattı. Keriman’ın aşk hayatını soran SVT sunucusu, Köse’nin, "Kimse Keriman ile ilişki yaşamak stemiyor" sözleriyle kahkahaya boğuldu.

Bu başarılı yapım Star TV'de ekrana geliyor. Dizide Nurgül Yeşilçay, Erken Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Cihan Canova, Cemal Hünal, Nursel Köse, Güneş Emir, Tolga Tekin, Alina Boz, Leyla Tanlar, Burak Tozkoparan gibi isimler rol alıyor.

RANİNİ TV
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2015, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6