İsveç'te okumak isteyenlere yardımcı olan site

İsveç’te eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti sunan SwedenEdu - İsveç'te Eğitim isimli şirketinin kurucusu Gülşah Bilen, İsveç İstanbul Konsolosluğunda bir brifing verdi. Brifing sonrası konsolosluk Facebook sayfasından aşağıdaki mesaj paylaşıldı.

İsveç'te okumak isteyenlere yardımcı olan site

 Eski mezunlar ağmızın olduğunu biliyor muydunuz? Geçtiğimiz Perşembe akşamı İsveç’te eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti sunan SwedenEdu - İsveç'te Eğitim isimli şirketinin kurucusu, Gülşah Bilen, konuşmacımız olarak etkinliğimize katıldı. Kendisi İsveç’te Jönköping’de yüksek lisansını tamamladıktan sonra İsveç’te okumak isteyen diğer Türk öğrencilerine yardımcı olmak için şirketini kurdu. İsveç’te edindiği deneyimlerini ve şirketini nasıl kurduğunu, katılan diğer misafirlerine anlattı. Eski mezunlar ağımız İsveç’te okumuş Türklerin İsveç ile irtibatta kalmalarını sağlamak için kurulmuş bir ağdır. İsveç’te eğitim hakkında bilgi edinmek için  adresini ziyaret edin.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Püzant Hanesyan
Püzant Hanesyan - 4 yıl Önce

Merhaba Gülşen hanım, siz ve babanızla 4-5 sene evvel görüşmemiz olmuştu tapu sahiplerini bulma ve yardımlaşma hususunda. Maalesef, tel numaralarınızı kaybettim. Bana p.hanes983@gmail.com dan acilen ulaşmanızı rica ederim ltf. Püzant HANESSIAN

SIRADAKİ HABER

banner4

banner6