İsveç Miili Görüş, Gençleri Türkiye'ye Götürüyor

IGMG İsveç Teşkilatı öncülüğünde her yıl düzenlenerek bir gelenek hâlini alan Yaz Okulları bu yıl Türkiye'nin Marmara bölgesinde gerçekleşecek.

İsveç Miili Görüş, Gençleri Türkiye'ye Götürüyor

''Her sene olduğu gibi bu senede İsveç'ten onlarca gencimizi kendi kültürüyle birerbir etkileşimini sağlayacağız'' diyen İGMG İsveç Teşkilatı Başkanı Yavuz Selim Çelik,'' Hem öğren hem eğlen metoduyla, İstanbul, Çanakkale, Bursa kentlerinde, İslamı çocuklarımıza eğlenerek öğretmenin daha verimli olması hasebiyle yaz | | | tatillerini sıkılmadan geçirmeleri için tüm olanaklarımızı kullandık'' dedi. ''Osmanlı türbe gezileriyle Çanakkale'de ecdadın ruhunu küçük çocuklarımızın kalplerine nakşedeceğiz'' diyen Çelik, ''yüzme tennis futbol voleybol gibi spor aktiviteleri ile çocuklara güzel bir kamp yaşatacağız. İslami dersler hadis fıkıh, Kuran, Osmanli tarihi dinler tarihi, güzel sanatlar, ebru sanati ve hat sanati dersleriyle yavrularimizin el becerilerini kuvvetlendirecegiz'' dedi.


Çelik, Güzel konuşma hitabet dersleri ile de çocuklarımızı her yönden dolu dolu eğitip, ailelerine teslim etmeyi arzuluyoruz'' diye konuştu. Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6