banner198

Handen Camii'sinden, İsveç'te ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti...FOTO

Son yıllarda yaptığı hizmetlerle dikkatleri üzerine çeken Diyanete bağlı Handen Camii Yönetimi, 2 haftada bir, Stockholm'de yaşayan vatandaşlarımızın hukuki sorunlarına danışmanlık hizmeti vermeye başladı. (Haberle ilgili fotoğrafları görmek için altta ki ''İlgili Galeriye Git'' sarı butonu tıklayın!)

Handen Camii'sinden, İsveç'te  ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti...FOTO
 
Innerstans Avukat Bürosu sahibi Avukat Serpil Güngöre ve diğer avukat çalışanlar Cumartesi günü öğleden sonra vatandaşlara İsveç'te ki hukuk kuralları hakkında bilgi verdi. Soru -Cevap şeklinde devam eden Konferansta, vatandaşların soruları tek tek cevaplandı.

Bundan sonraki günlerde 2 haftaya bir perşembe günleri  Handen Camiinde yapılan bayan sohbetlerine katılarak bayanların hukuki sorunlarını cevaplamaya çalışacağını söyleyen Avukat Serpil Güngör, her 2 haftaya birde cuma namazlarından sonra Avukatlarla beraber gelip, bütün cemaate danışmanlık hizmeti vereceğini söyledi.

İsveç'te hukuk sorunu olanlar, Handen de yapılacak konferanslara katılarak soru soabilir.  Vatandaşlar konuyla ilgili bilgilendirmeleri Handen camii resmi facebook sayfasından takip edebilirler.

https://www.facebook.com/HandenCamii?fref=ts
ATİLA ALTUNAŞ/İSVEÇ GÜNDEMİ
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2015, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6