banner180

Göteborg Belediye'sinden Elif Eken'e en aktif dernek başkanı ödülü!

Her yıl Göteborg il sınırları içerisinde faaliyet gösteren derneklere başarılarından dolayı ödül veren Göteborg Belediyesi, bu yıl en aktif ve başarılı seçtiği Diyanet Anadolu Kadınlar Derneğini ödüllendirdi.

Göteborg Belediye'sinden Elif Eken'e en aktif dernek başkanı ödülü!
Diyanet Anadolu Kadınlar Derneğin Başkanı Elif Eken, en aktif ve başarılı dernek başkanı diploması verilirken, 1000 kronda para ödülü taktim edildi. Para ödülünü derneğin kasasına bağışlayan Başkan Eken, ödülü faaliyetlerde emekleri geçen dernek yönetim kurulundaki bütün arkadaşlar adına aldığını belirtti.

Madde Bağımlığı ve Uyuşturucu"

Ödül sonrası da çalışmalarına devam eden Göteborg Diyanet Kadınlar Derneği, "Madde Bağımlığı ve Uyuşturucu" konusunda bir konferans tertipleyerek kadınları bilgilendirdi.

Hassas konu hakkında uzmanlardan 6 aydır eğitim alan Göteborg Diyanet Kadınlar Derneği Başkanı Elif Eken ve dernek yönetim kurulu üyesi Neriman Aksoy, madde bağımlılığının başlangıcı ,ilerleyişi ve sonuçları hakkında bilgiler aktardı.

Uyuşturucu bağımlılığının kullananlara ve çevresine nasıl yansıdığını analatan Başkan Eken, bıraktığı tahribatı ve zararları örneklerle dile getirmesi ve bu örneklerin görsel temalarla vurgulanması katılımcılara önemli bir katkı sağladı.


Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 23:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6