Dünyanın en uzun tiyatrosunda perde kapandı

ABD Başkanı Donald Trump, terör örgütü DEAŞ elebaşı Ebubekir El Bağdadi'nin kendine karşı yapılan operasyonda üzerindeki canlı bomba yeleğini patlatarak intihar ettiğini açıkladı. Yani Trump, Ebubekir El Bağdadi'nin cesedini kimsenin göremeyeceğini ilan etti.

Obama'da Pakistan’da öldürülen terör örgütü El Kaide lideri Usame Bin Ladin’in cesedinin okyanusa atıldığını belirterek kimsenin göremeyeceğini belirtmişti.

Bu anlatımları şöyle de okuyabilirsiniz; Bu kişiler ABD ve İsrail'in ali çıkarları için mücadele etti, bunların sayesinde Müslüman ülkelerin ellerindeki zengin petrolleri el koyduk. Görevleri bitince bunları sahneden çektik. Şimdi sözkonusu kişilere biraz fiziki değişiklik yapıp, farklı kimliklerle farklı kişiliklerle Amerika'nın güzel bir köşesinde hizmetlerinin sefasını sürecek. Şuan da perde kısa bir süreliğine kapattık. Çok yakında yeni bir terör örgütü ile karşınıza bomba gibi çıkacağız. Zira, dünyayı istediğimiz gibi yönetmemiz için yeni bir düşman lazım. Genelde Müslüman ülkelerinde terör yapacak ama bazen Batı'nın sokaklarını da kana bulayacak. Tabii bununla mücadele için beyaz atlı bir de prens lazım.....Hadi bilin gelecekteki bu beyaz atlı prens kim olacak?

YORUM EKLE

banner6