banner180

Yeni doğan bebeğini satarken yakalandı!

Yeni doğan bebeğini satışa çıkaran anne, suçüstü yakalandı! Dünya’ya getirmiş olduğu adam bebeğine 42 bin Yuan biçen cani anne bebeğini satamadan yakalandı.

Yeni doğan bebeğini satarken yakalandı!

Eşi ile devamlı problemler yaşayan yeni evli kadın, evlenir evlenmez bebek sahibi olunca bebeği başka bir aileye vererek eşinden boşanmayı düşündü! Kocasının ailesine de bebek’in doğum’dan derhal sonrasında öldüğünü izahı planlayan Çin’li kadın’nın işi yolunda gitmedi.

Çinli anne yeni doğan olan adam bebeğini 42 bin Yuan'a satmak istediği için insan tacirleriyle irtibat kurdu ve alıcıyı bulacak insana de bu paranın içinden 7 bin Yuan vereceğini taahhüt etti. Çinli anne bebeği için 42 bin Yuan istedi. Annenin evvelki evliliğinden olan bebeği vardı ve bebek nedeniyle yeni kocasıyla sürekli tartışıyordu. Yeni evliliğinden de bir bebeği olunca hastanede çalışan biriyle anlaşıp evladı satmaya karar verdi. Kocasının ailesine de bebeğin doğumdan vakit kaybetmeden sonrasında öldüğünü söylediler. Fakat polis sorgusunda gerçekler bir bir ortaya çıktı.


Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6