banner54

Uçakta ölümü bekleyen İsveçli  Rina Lindgren: Çok korktum...VİDEO
 Virgin Atlantic'ten yapılan açıklamaya göre, 450 yolcusuyla birlikte Las Vegas'a gitmek üzere Londra'dan havalanan uçakta kısa bir süre sonra iniş takımlarından birinin arızalı olduğu belirlendi. Uçak bunun üzerine yakıtını boşaltarak Gatwick'e geri dönebilmek için tam 3 saat süreyle gökyüzünde tur attı.
O anlarda çok korktuğunu söyleyen 25 yaşında ki İsveçli bayan  Rina Lindgren, hayatımda yaşadığım en korkunç kabustu. Herkes endişe içinde uçağın nasıl ineceğini düşündü. Uçak indikten sonra yolcuların sevincini görmeye değerdi'' diye konuştu.

ÇOK SAYIDA ALÇAKTAN UÇUŞ YAPTI
Uçak ayrıca yerdeki teknisyenlerin iniş takımlarını izleyebilmesi için havaalanı üzerinde defalarca alçak uçuş yaptı. Sonunda uçağın dört iniş takımından üçüyle inmesine karar verildi. Dev uçak eksik tekerlerlerini piste koyarken onlarca itfaiye, ambulans ve kurtarma aracı da pistin kenarında bekletildi.
İNİŞTE KORKULAN OLMADI
Nefeslerin tutularak izlendiği iniş sırasında neyse ki korkulan olmadı ve dev uçak yolculardan sadece birkaçında meydana gelen küçük yaralanmalarla büyük bir facianın eşiğinden dönmüş oldu.
banner8
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner6

banner4