Stockholm seferinde büyük rezalet!

Norveç Havayolları’na ait Paris-Stockholm seferini yapan yolcu uçağında ilginç bir olay yaşandı. Uçak tuvaletinde sevişen çifte hostes öyle bir anons yaptı ki tüm dünyada haber oldu.

Stockholm seferinde büyük rezalet!

Paris-Stockholm seferini yapan Norveç Havayolları’na ait yolcu uçağının Stockholm Havaalanı’na inişe geçtiği sırada hostesin yaptığı anons yolcuları hem şaşırttı hem de bolca güldürdü.

Hostes uçağın inişe geçtiğini anons ettikten sonra uçak tuvaletinde cinsel ilişkide bulunan bir çift için “mutlu üremeler” diledi.

The Local’ın haberine göre, geçen Pazartesi günü Paris-Stockholm seferini yapan D4314 sefer sayılı Norveç Havayolları uçağı Stockholm Havaalanı’na doğru inişe geçtiği sırada bir hostes uçağın inişe geçtiğini haber verip yolculara geçmiş olsun dedikten sonra, “Bu arada tuvalette cinsel ilişki yapma riskini göze alan çifte mutlu üremeler dileriz” dedi.

Anonsu duyan yolcular kendi aralarında gülüşerek “mutlu üremeler” dilenen çiftin kim olduğunu anlayabilmek uçaktan inene kadar birbirlerini süzdü, ancak “failler” konusunda hiçbir ipucu bulunamadı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6