Parasını aldığı gurbetçi teyzesini 12 yerinden bıçakladı

Almanya’da yaşayan Adviye Özgür (73) bir süre önce yatırım yapması için yeğeni Ferdi Ç.’ye para gönderdi. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine giden Özgür, yatırım olmadığını görünce yeğeniyle tartıştı.

Parasını aldığı gurbetçi teyzesini 12 yerinden bıçakladı

Almanya’da yaşayan Adviye Özgür, iddiaya göre, fabrikada çalışan yeğeni Ferdi Ç.’ye yatırım yapması için bir süre önce para gönderdi. Özgür, geçen hafta ise yatırımı yerinde görmek üzere Çorlu’ya gitti. Bugün yeğenine yaptığı yatırımı soran Özgür, olumsuz yanıt alınca ikili arasında tartışma çıktı. Ferdi Ç., eline geçirdiği ekmek bıçağıyla teyzesine saldırdı. Teyzesini 12 yerinden bıçaklayan Ferdi Ç., kendisine engel olmak isteyen Azerbaycanlı eşi Aynur H.’yi de yaralayarak evden çıktı.

Kaçarken akrabalarını arayan Ferdi Ç., olayı anlattıktan sonra eve ambulans gönderilmesini istedi. İhbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan kontrolde Adviye Özgür’ün hayatını kaybettiği belirlendi. Aynur H. ise ambulansla Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Adviye Özgür’ün cansız bedeni de aynı hastanenin morguna konuldu. Polis, Ferdi Ç.’yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6