Norveç'te Tesla sahipleri açlık grevine başladı!

ABDli elektrikli araç markası Tesla sahibi bir grup Norveçli, yaşadıkları sorunların çözümü için Elon Musk’ın dikkatini çekmek amacıyla “açlık grevi”ne başladı.

Norveç'te Tesla sahipleri açlık grevine başladı!

Norveç’te bir grup Tesla sahibi, yaşadıkları şarj sorunları ve otomatik pilotun düzgün çalışmaması gibi sorunların çözümü için açlık grevi başlattılar.

Norveç’te bir grup Tesla sahibi, şarj sorunları ve otomatik pilotun düzgün çalışmaması gibi araçlarında yaşadıkları sorunlara yönelik olarak Elon Musk’ın dikkatini çekmek için “açlık grevi”ne başladı.

Grev için kurulan internet sitesinde, "Biz memnuniyetsiz Norveçli Tesla sahiplerinden oluşan bir grubuz. Elon Musk sıkıntılarımızdan haberdar edilirse durumu çözeceğine inanıyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Araçlarıyla ilgili arabayı soğuk havada çalıştıramama ve işlevsiz otopilot özellikleri, gevşek ön koltuklar ve yanlış monte edilmiş dekoratif pervazlar gibi 29 sorun sıralayan grubun Tesla araçlarıyla “HELP” yazmaları ise dikkat çekti.  Kaynak: Norveç’te Tesla sahipleri Musk’tan sorunlarına yardım istiyor 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2022, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6